Hotel​

Co nas wyróżnia?

hotel dla psów Łódź domowy hotel dla psów opieka nad psami

mała ilość psów (max. 5)

hotel dla psów Łódź domowy hotel dla psów opieka nad psami

opieka psiego trenera

każdy pies ma przynajmniej 3 spacery dziennie

Domowe warunki

Hotel mamy w mieszkaniu, więc wszystkie psy są razem z nami. Mają do dyspozycji 2 pokoje i przedpokój, więc jak mają ochotę na więcej przestrzeni – zawsze gdzieś ją znajdą. Jak mają chęć na kontakt z człowiekiem – mogą przyjść do nas na kanapę, na pewno będą odpowiednio wygłaskane 😉

Oferujemy: 3 spacery dziennie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego psa, opiekę psiego trenera, zabawę lub trening (jeżeli właściciel na to pozwala), od czasu do czasu dłuższe wycieczki (do lasu i nie tylko) i nawet wspólne bieganie. Przyjmuję na raz najczęściej 2-3 psy (max. 5), aby móc im poświęcić maksimum mojego czasu. Psiaki mogą być MAŁE, mogą być DUŻE – wszystkie* są mile widziane.

Cennik
1 pies
60 zł/dzień
pół dnia
30 zł (od/do 14:00)
szczeniak (do roku)
70-110 zł/dzień
dwa psy lub więcej
55 zł/dzień/psa
wyżywienie hotelowe
10 zł/dzień
terminy okołoświąteczne
90 zł/dzień
więcej niż 10 dni
55 zł/dzień
trening fitnessu lub komend w czasie pobytu
35 zł/trening

Przed zostawieniem psa na hotelu zapraszam do zapoznania się z aktualnym regulaminem

*PSY, które nie umieją zostać same i szczekają lub niszczą:
🔴 w wysokim sezonie (czerwiec-wrzesień) oraz terminach okołomajówkowych czy świątecznych – nie przyjmujemy takich psów,
🟠 w pozostałych terminach – cena za pobyt takiego psa wyniesie 200% podstawowej stawki.
(Pozwoli to nie brać innych psów podczas jego pobytu lub tak organizować dzień, żeby nasz gość się jak najmniej stresował – nie będzie zostawał sam. Poza tym w ten sposób szczekający/niszczący psiak nie będzie obniżał komfortu żadnym innym gościom hotelowym.)
🟡 Jeżeli okaże się, że nowo przyjęty pies (właściciel twierdzi, że pies umie pozostać sam; albo nie wie jak się pies zachowa) będzie jednak szczekał lub niszczył to również stawka dzienna wzrośnie do 200%.
🟢 Ponadto właściciele psów, które niszczą będą musieli pokryć koszty naprawy/wymiany zniszczonych rzeczy.
 
Ponadto:
🔵 200% podstawowej stawki dotyczy również psów, które:
– notorycznie sikają w mieszkaniu (pomimo odpowiedniej ilości spacerów),
– z jakiegokolwiek powodu potrzebują większej uwagi opiekuna (np. pies jest agresywny, wymaga dłuższych lub większej ilości spacerów).
🔴 NIE przyjmujemy na hotel suk z cieczką. Jeżeli podczas pobytu suka dostanie cieczki, a na Hotelu będą inne psy – należy sukę niezwłocznie odebrać. Jeżeli Hotel wyjątkowo wyrazi zgodę na dalszy pobyt suki – cena za dzień wzrasta o 50%.
 

UWAGA!

  1. Zanim zarezerwuję jakikolwiek termin zapraszam na spacer zapoznawczy. Wszystkie psy przebywają razem w naszym mieszkaniu, muszę więc mieć pewność, że dogadają się z moim psiakiem i innymi gośćmi hotelowymi.
  2. Jeżeli w momencie zostawiania psa, na hotelu są też inne czworonogi – również obowiązuje spacer zapoznawczy (z każdym psem osobno). Trzeba sobie wtedy zarezerwować trochę więcej czasu na to i na podpisanie umowy.