FAQ

Najlepiej zadzwoń pod numer: 604 327 376, ewentualnie napisz do nas na Messengerze, Instagramie lub w mailu: hotelik@maleiduze.eu

Jeżeli jeszcze Twój pies nigdy u nas nie był – umów się na spacer zapoznawczy. Jeżeli spełni poniższe warunki – zarezerwujemy konkretny termin.

– Musi przejść pomyślnie nasz spacer zapoznawczy. To znaczy psiak musi się dogadać z naszym psem, a jego zachowanie nie może wykluczać jego przyjęcia do hotelu (np. duża agresja do ludzi, innych psów, nie radzenie sobie z innymi bodźcami środowiskowymi).

– Musi umieć zostawać sam w obcym miejscu*. Nasz hotel jest w mieszkaniu, więc wszystkie psy muszą wychodzić na spacery. Kiedy gości hotelowych jest więcej – nie wychodzę ze wszystkimi psami na raz, dlatego każdy musi umieć grzecznie poczekać na swoją kolej.

– Musi się dogadywać z innymi psami (nie mam możliwości rozdzielenia psów)*.

– Pies musi być zaszczepiony, zabezpieczony przed kleszczami i odrobaczony maksymalnie 3 miesiące przed zostawieniem go w hotelu.

*Jest możliwość, żeby pies, który nie spełnia tych warunków został przyjęty do hotelu w systemie indywidualnym, ale tylko poza wysokim sezonem i stawką 200% – szczegóły w Regulaminie.

Wszystkie psy w hotelu są razem i muszą się tolerować. Nie mam możliwości ich rozdzielenia. Dlatego spacer zapoznawczy pozwala sprawdzić, czy nasze psy się dogadają i będą się ze sobą dobrze czuły. Dodatkowo w trakcie spaceru obserwuję zachowanie Waszego psa – jego reakcje na inne psy, ludzi, czy otoczenie.

Bez spaceru zapoznawczego nie rezerwuję terminu!

Żeby umówić się na taki spacer zapraszam do kontaktu pod numerem: 604 327 376. Ustalimy termin pasujący każdemu. Spotykamy się wtedy pod naszym hotelem przy ul. Grota-Roweckiego 21, w Łodzi. Proszę o informację, jak będziecie już na miejscu – schodzę najpierw bez psa i chwilę rozmawiamy. Potem idę po swojego czworonoga i idziemy spacerować. Na początku nie pozwalamy psom do siebie podchodzić. Dopiero jak opadną pierwsze emocje, a psy z daleka zbiorą swój zapach – pozwalam im do siebie podejść. Jak psiaki się dogadają – zapraszam, możemy rezerwować termin pobytu Waszego psa w hotelu

– Obrożę i szelki z adresatką (przyczepiony do obroży czy szelek numer telefonu lub adres właściciela),

– Uzupełnioną książeczkę zdrowia psa,

– Karmę w ilości wystarczającej na cały pobyt (najlepiej poporcjowaną lub w pojemniku z karteczką ile dokładnie gramów je pies). Proszę, żeby na pudełku/opakowaniu było napisane imię psa.

– Legowisko lub klatkę kennelową (jeżeli pies korzysta),

– Kaganiec, jeżeli jest potrzeba (bo np. pies zjada śmieci znalezione na spacerze lub jest agresywny w jakichś sytuacjach),

– Leki, jeżeli pies używa, z karteczką ile dokładnie i kiedy należy je podać.

– misek,

– smyczy,

– zabawek (i tak wiadomo, że czyjaś jest zawsze ciekawsza niż swoja),

– ręcznika do łapek.

Jeżeli w dniu, w którym chcecie zostawić psa w hotelu są u nas jeszcze inni goście – musimy zrobić osobny spacer z każdym z nich, zanim wejdziecie do środka. Zależy mi na tym, żeby wszystkie psy się obwąchały na zewnątrz. Dlatego przy zostawianiu psa, musicie zarezerwować sobie trochę czasu na spacery. Ile dokładnie będzie potrzeba – wszystko zależy od tego jakie psy mam na hotelu. Zapytajcie się proszę przynajmniej dzień przed, ile czasu będziecie potrzebować – odpowiem bardziej konkretnie i razem ustalimy, o której godzinie musicie przyjechać, żeby ze wszystkim zdążyć.

Jeżeli zostawiacie swojego psa w naszym hotelu po raz pierwszy – musicie sobie zarezerwować do tego jeszcze przynajmniej 15 minut na podpisanie umowy.

Tak. Pod warunkiem, że spełnił warunki opisane tutaj: Jakie warunki musi spełnić pies, żeby był przyjęty do naszego hotelu?

Nie. Wszystkie psy są u nas razem i nie ma możliwości ich rozdzielenia, dlatego nie przyjmujemy suk w cieczce.

Jeżeli podczas pobytu suka dostanie cieczki, a na Hotelu będą inne psy – należy sukę niezwłocznie odebrać. Jeżeli Hotel wyjątkowo wyrazi zgodę na dalszy pobyt suki – cena za dzień wzrasta o 50%.

Hotel nie bierze odpowiedzialności za ewentualne zajście suki w ciążę.

Zapoznaj się z aktualnym Regulaminem na naszej stronie internetowej.

Upewnij się, że pies jest zaszczepiony, odrobaczony (max 3 miesiące wcześniej) i zabezpieczony przed kleszczami. Bez tego pies nie zostanie przyjęty na hotel

Psa można zostawić lub odebrać w godzinach 8-20.

Prosimy o potwierdzenie godziny zostawienia/odebrania psa przynajmniej dzień przed.

Bardzo prosimy o niespóźnianie się na umówione godziny.

U nas cena jest liczona za dzień, nie za dobę.

Zostawienie psa po 14.00 lub odebranie go do 14.00 liczone jest jako pół dnia.

Oznacza to, że jeżeli np. chcesz zostawić swojego psa o 16.00 w piątek, a odebrać go o 12.00 w sobotę, to liczymy to jako: pół dnia w piątek + pół dnia w sobotę = 1 dzień.

Natomiast jeżeli np. zostawisz swojego psa o 12.00 w piątek, a odbierzesz o 16.00 w sobotę – będzie to liczone jako: jeden dzień w piątek + jeden dzień w sobotę = 2 dni.