Nasze usługi i cennik

SPACERY

Chętnie wyprowadzę Twojego psa. Spacery mogą trwać do pół godziny, albo do godziny. Na spacerach eksplorujemy teren, bawimy się/trenujemy, a nawet biegamy (wytyczne właściciela).

spacer do 30 minut – 25 zł/psa* + dojazd,

spacer od 30 do 60 minut – 40 zł/psa* + dojazd

spacer w godzinach szczytu (7-9 lub 15-17) + 10 zł.

(dojazd z Zarzewa, Zarzew i Dąbrowa – 0 zł)

*każdy następny pies +50%

HOTELIK

Oferuję domowe warunki, 3 spacery dziennie, opiekę psiego trenera, zabawę lub trening (jeżeli właściciel na to pozwala), od czasu do czasu dłuższe wycieczki i nawet wspólne bieganie.

Przyjmuję na raz najczęściej 2-3 psy (max. 5), aby móc im poświęcić maksimum mojego czasu. Psiaki mogą być MAŁE, mogą być DUŻE – wszystkie** są mile widziane 🙂

1 pies – 60 zł/dzień,

pół dnia – 30 zł (kiedy zostawiacie psa po 14.00, lub odbieracie go przed 14.00),

szczeniak (do roku) – 70-110 zł/dzień,

dwa psy lub więcej – 55 zł/dzień/psa,

terminy okołomajówkowe, świąteczne – 90 zł/dzień

pobyt trwający 10 dni i dłużej – 55 zł/dzień 

 
**PSY, które nie umieją zostać same i szczekają lub niszczą:
🔴 w wysokim sezonie (czerwiec-wrzesień) oraz terminach okołomajówkowych czy świątecznych – nie przyjmujemy takich psów,
🟠 w pozostałych terminach – cena za pobyt takiego psa wyniesie 200% podstawowej stawki.
(Pozwoli to nie brać innych psów podczas jego pobytu. Dzięki temu będziemy mogli tak organizować dzień, żeby nasz gość się jak najmniej stresował – będą tylko jego spacery i mojego psa. Poza tym w ten sposób szczekający/niszczący psiak nie będzie obniżał komfortu żadnym innym gościom hotelowym.)
🟡 Jeżeli okaże się, że nowo przyjęty pies (właściciel twierdzi, że pies umie pozostać sam; albo nie wie jak się pies zachowa) będzie jednak szczekał lub niszczył to również stawka dzienna wzrośnie do 200%.
🟢 Ponadto właściciele psów, które niszczą będą musieli pokryć koszty naprawy/wymiany zniszczonych rzeczy.
 
Ponadto:
🔵 200% podstawowej stawki dotyczy również psów, które notorycznie sikają w mieszkaniu (pomimo odpowiedniej ilości spacerów),
🔴 NIE przyjmujemy na hotel suk z cieczką. Jeżeli podczas pobytu suka dostanie cieczki, a na Hotelu będą inne psy – należy sukę niezwłocznie odebrać. Jeżeli Hotel wyjątkowo wyrazi zgodę na dalszy pobyt suki – cena za dzień wzrasta o 50%.
 

UWAGA!

  1. Zanim zarezerwuję jakikolwiek termin zapraszam na spacer zapoznawczy. Wszystkie psy przebywają razem w naszym mieszkaniu, muszę więc mieć pewność, że dogadają się z moim psiakiem i innymi gośćmi hotelowymi.
  2. Jeżeli w momencie zostawiania psa, na hotelu są też inne czworonogi – również obowiązuje spacer zapoznawczy (z każdym psem osobno). Trzeba sobie wtedy zarezerwować trochę więcej czasu na to i na podpisanie umowy.

SZKOLENIE

Zaczynasz swoją przygodę z psem i potrzebujesz pomocnej dłoni? Zapraszam na szkolenia indywidualne. Pomogę pokierować Cię tak, żebyś stał się dla psa najważniejszy na świecie. Wspólnie ustalimy plan działania i rozwiążemy problemy, które się pojawią. Pokażę jak nauczyć psa kilku komend czy sztuczek.

Musisz mieć tylko pewność, że jesteś w stanie poświęcić swojemu psu wystarczającą ilość czasu i cierpliwości 😉 . Pamiętaj, nie da się psa niczego nauczyć w 5 minut!

pierwsze 2 zajęcia – 200 zł + 2x dojazd,

kolejne pojedyncze szkolenie – 80 zł + dojazd,

pakiet 4 zajęć – 300 zł + 4x dojazd,

(dojazd z Zarzewa, Zarzew i Dąbrowa – 0 zł).


KOTY

opieka nad kotem w jego domu – 20zł + dojazd

każdy następny kot – 10zł/kota

 


Karma sucha DELCON

Chcesz aby Twój pies lub kot miał piękną sierść, był zdrowy i szczęśliwy? Zamów wysokiej jakości suchą karmę DELCON!

DELCON to karma, która powstaje w rodzinnym przedsiębiorstwie, zajmującym się jedynie wytwarzaniem karmy dla psów, kotów i koni.
Została opracowana z najwyższą starannością przez dietetyków i lekarzy weterynarii. Wszystkie składniki spełniają najbardziej rygorystyczne normy i najnowsze wymagania jakościowe, a ciągłe kontrole i analizy zapewniają najwyższą jakość zawartości każdego opakowania.

My jej zaufaliśmy i się nie zawiedliśmy – czas na Ciebie 😉

Wybierz karmę ze strony www.delcon.pl lub zadzwoń, a dobierzemy odpowiednią karmę do Twojego psa.

Zamów u nas mailowo lub telefonicznie, a otrzymasz rabat!